Esencja rozświetlajaca L’AZEL ACTIVE PROFESSIONAL 30 ml


Produkt do użytku domowego


Esencja-rozs¦üwietlajacaEsencja rozświetlająca to połączenie składnika o właściwościach rozświetlających i usuwających przebarwienia, składnika wygładzającego skórę oraz kompleksu aminokwasowego o wielokierunkowym działaniu.


Zawarta w preparacie Kreatynina jest pochodną aminokwasu, naturalnie występującą w żywych organizmach. Charakteryzuje się silnym i długotrwałym działaniem rozświetlającym. Składnik ten reguluje również pH skóry. Kreatynina działa rozjaśniająco silniej niż dobrze znane składniki kosmetyków, takie jak dwupalmitynian kwasu kojowego i kwas kojowy; hamuje aktywność tyrozynazy aż o 30%.

Kompleks aminokwasowy, o który została wzbogacona esencjazłożony jest z kluczowych dla skóry aminokwasów. Składnik ten ma silne właściwości nawilżające i łagodzące. Odpowiednio dobrana proporcja aminokwasów stymuluje naturalną produkcję NMF, wygładza i regeneruje naskórek.

Glikol pentylenowy obecny w preparacie jest emolientem rozpuszczalnym w wodzie. Składnik ten zmiękcza, uelastycznia i wygładza skórę.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem produktu zapraszamy do naszych Salonów Partneskich lub sklepu internetowego.