Esencja zwężajaca pory L’AZEL ACTIVE PROFESSIONAL 30 ml


Produkt do użytku profesjonalnego


Serum-zwezajace poryEsencja zwężająca pory L'Azel Active Professional to preparat redukujący aktywność wydzielniczą gruczołów łojowych. Preparat ten efektywnie zwęża pory, nadając skórze świeży i pełen blasku wygląd. Zastosowanie esencji zwężającej pory jest dobrym uzupełnieniem zabiegów oczyszczających i przeciwtrądzikowych.


Ekstrakt z kory afrykańskiego drzewa Enantia Chlorantha zawiera jatrorryzynę i palmatynę – substancje o działaniu przeciwzapalnym i łagodzącym.

Kwas oleanolowy jest inhibitorem 5-alfa-reduktazy steroidowej. Hamuje syntezę androgenów w skórze w efekcie gruczoły łojowe zmniejszają wydzielanie sebum. Kwas oleanolowy chroni skórę przed fotostarzeniem, blokuje aktywność enzymu elastazy i wykazuje właściwości  silnego przeciwutleniacza. Kwas oleanolowy działa przeciwzapalnie i przeciwbakteryjnie.

Kompleks nawilżający złożony jest ze składników silnie nawilżających o strukturze nisko i wysokocząsteczkowej. Kompleks ten redukuje szorstkość skóry.  Staje się ona gładsza i promienna. Kompleks nawilżający ma doskonałe zdolności gromadzenia wody w szerokim zakresie wilgotności względnej powietrza. Tą ciekawą właściwość zapewnia kwas poliglutaminowy oraz betaina. Skleroglukan ma działanie łagodzące i przeciwzapalne.

Glukozyd maltooligozylowy i uwodorniony hydrolizat skrobiowy to składnikio silnych właściwościach nawilżających i łagodzących.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem produktów profesjonalnych napisz do nas info@lazelactive.pl.