Maska rozjaśniająca L’Azel Active Professional 100 ml i 15 ml


Produkt do użytku profesjonalnego


Maska-rozjaśniajaca 15 mlPrzebarwienia skóry są globalnym problemem dermatologicznym. Światło słoneczne, zaburzenia hormonalne (towarzyszące przyjmowaniu antykoncepcji, ciąży i menopauzie), częste narażenie na podrażnienia i reakcje zapalne prowadzą do pojawienia się zmian pigmentacyjnych.  Skóra pokrywa się niejednolitymi i nieatrakcyjnymi przebarwieniami.


Wiele kosmetyków deklarujących „działanie rozjaśniające” mają przeciętną efektywność oraz niepomijalną toksyczność.


Proponujemy kurację kosmetyczną polegającą na zastosowaniu kosmetyków w określonej sekwencji. Biorąc pod uwagę złożoność problemu przebarwień oraz szlaki biochemiczne prowadzące do powstawania przebarwień, w naszej linii kosmetycznej użyto szereg składników działających na różne mechanizmy melanogenezy.

Maska rozjaśniająca L'Azel Active Professional, którą można wykorzystać jako preparat myjący do twarzy. Produkt zawiera  niacynamid, który w polaczeniu z azeloglicyna daje synergistyczny efekt rozjaśnienia i rozświetlenia skóry. Obydwa składniki działają szczególnie na przebarwienia wywołane stanami zapalnymi oraz zmianami hormonalnymi.

Azeloglicyna zawarta jest w Płynie  do pielęgnacji skóry L'Azel Active Professional.

Jesteś zainteresowany zakupem produktów profesjonalnych, napisz do nas info@lazelactive.pl